ANA SAYFA > DOBİDOS HAKKINDA > HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

 
Daelim şirketler grubundan Daelim Trading ve Daelim Seramik 1967 yılında dünyanın en gelişmiş ülkelerinden olan Güney Kore’de kurulmuş, üstün teknoloji ve AR-GE ürünü olan, benzersiz modelleri sadece Kore ve Japonya’da geliştirilen sifon-jet özellikli hijyenik akıllı klozet sistemleri üreten ve kalite güvencesi veren köklü bir firmadır. 1992 yılında Dobidos markasıyla elektronik klozet sistemleri üreten tesisler 30.000 m² kapalı alan üzerinde kurulu olup teknolojik donanımlı test üniteleri, bilgisayarlı robot kontrollü üretim tesisleri ve müşteri verilerini işleyen data merkezinden oluşmaktadır. Üretim tesisinde 25 işçi, büyük önem verilen Ar-Ge ünitesinde 25 mühendis çalışmaktadır.
 
Seramik modellerini ve sifon-jet özellikli ceraclean vitrifiye ürünlerini üreten tesisler ise 250.000m² kapalı alan üzerinde kurulu olup dünyada benzeri olmayan patentli mekanik basınç üreteçli monoblok düşük rezervuarlı klozetleri üreten fabrika, üretimi bitmiş klozetleri teste tabi tutan üstün teknoloji test üniteleri ve tam donanımlı AR-GE tesislerinden oluşmaktadır. Üstün kalite armatür, ve aksesuarları üreten tesisler 50.000 m² kapalı alana sahiptir.
 
Daelim-Dobidos ürünleri, başta Japonya, Amerika, Kanada, Rusya ve Avustralya gibi gelişmiş ülkeler de dahil olmak üzere Çin, Malezya, Endonezya, ve Dubai gibi rekabet edilmesi zor olan ülkelere de ihraç edilmektedir. Daelim-Dobidos ürünleri CE (Avrupa kalite standartı), UL (Amerikan kalite standartı), JIS (Japon kalite standartı) kalite standartlarının tümüne sahip çok sıkı üretim ve test aşamalarından geçerek piyasaya sunulan ürünlerdir.
 
Daelim-Dobidos ürünleri KoreanAir, Asiana, Cathay Pacific gibi dünyada birinci seçilmiş havayolu şirketleri dahil olmak üzere Japonya ve Güney Kore’de kamu binalarında ve kamu alanlarında güvenle kullanılan ürünlerdir.

 
Topçular Mah. Eyüp Sultan Bulvari No:79-1 Eyüp/ISTANBUL Telefon: +90 212 273 22 30-50 Faks:+90 212 273 22 51 E-Posta:iletisim@dobidos.com.tr
COPYRIGHT ® 2011 DAELIM TRADING CO., LTD ALL RIGHTS RESERVED.
Dizayn ve Yazılım : StudioIstanbul.org